Informacija NGG bendruomenei

LR Vyriausybei pratęsus karantiną iki gruodžio 17 d., Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija dirbs tokiu būdu:

1-4 klasių mokiniai mokysis įprastu kontaktiniu būdu mokykloje

5-10 klasių mokiniai mokysis mišriu būdu (kontaktiniu-nuotoliniu) kas antrą savaitę:

lapkričio 30 –gruodžio 4 d. kontaktiniu būdu mokykloje mokysis 6-okai, 8-okai, 9-okai;

gruodžio 7-11 d. kontaktiniu būdu mokykloje mokysis 5-okai, 7-okai, 10-okai.

gruodžio 14-18 d. kontaktiniu būdu mokykloje mokysis 6-okai, 8-okai, 9-okai;

11-12 klasių mokiniai mokysis įprastu kontaktiniu būdu mokykloje

Dienos mokyklos grupės veiks įprasta tvarka.

Dėl kaukių dėvėjimo: kaukių leidžiama nedėvėti vaikams, ugdomiems pagal pradinio ugdymo programą, jiems esant ugdymo įstaigoje ar jos teritorijoje, kiti asmenys ugdymo įstaigose (pamokų metu ir kitu metu) turi dėvėti kaukes.

Prašome atidžiai stebėti savo ir vaikų sveikatos būklę, karščiuojant ar jaučiant peršalimo požymius, konsultuotis su šeimos gydytoju ir likti namie, nedelsiant informuoti klasės vadovą.

Kilus klausimams, maloniai kviečiame skambinti socialiniam pedagogui Viliui Ščerbickui tel. 869501126

Gimnazijos administracija

Paskutinis atnaujinimas 2020 28 lapkričio – Nemenčinės Gedimino gimnazija