Nr. | Pavardė Vardas | Dalykas(-ai) | Vadovavimas klasei |
1 | BALIUKEVIČ Elena | Užsienio kalba (anglų) | |
2 | BLAŽYTĖ-VANAGIENĖ Dovilė | Dailė | |
3 | BORUNOV Dmitrij | Fizinis ugdymas | |
4 | BRAZINSKIENĖ Ilona | Chemija | |
5 | BUČINSKIENĖ Virginija | Dorinis ugdymas (etika) Istorija Nacionalinio saugumo ir krašto gynybos modulis Pilietiškumo pagrindai |
5B |
6 | BUŽINSKIENĖ Aida | Lietuvių kalba ir literatūra | |
7 | CIKANAVIČIENĖ Violeta | Pradinio ugdymo dalykai | 3B |
8 | ČERNIAVSKAJA Gražina | Pradinio ugdymo dalykai | 2A |
9 | DIRŽINAUSKAITĖ Simona | Lietuvių kalba ir literatūra | 7C |
10 | DOILIDOVA Inesa | Pradinio ugdymo dalykai | 3C |
11 | DOMBROVSKAYA Yulija | Pasirinkta sporto šaka (sportinė aerobika) Šokis |
6B |
12 | FRANCKEVIČ Tereza | Matematika | |
13 | JANUŠAITIENĖ Loreta | Finansinis raštingumas Matematika |
IIIA g. |
14 | JUŠKAUSKIENĖ Laura | Lietuvių kalba ir literatūra | IIA g. |
15 | KALIONOVA Natalija | Matematika | 6C |
16 | KARPAVIČIUS Dmitrijus | Informacinės technologijos Matematika Programavimas |
IVA g. |
17 | KAUŠINIENĖ Jolanta | Ikimokyklinis ugdymas | Nykštukai |
18 | KERUL Renata | Geografija | 9A |
19 | RAKELIS Nikodemas | Fizinis ugdymas | |
20 | KODIKIENĖ Alina | Biologija | |
21 | KOIRIENĖ Rima | Pradinio ugdymo dalykai | 2B |
22 | KRIAUČIŪNIENĖ Natalija | Braižyba Dailė Prevencinės programos |
|
23 | KURPIENĖ Daiva | Technologijos | |
24 | LOMOVA Diana | Užsienio kalba (prancūzų) | |
25 | LOSINSKIENĖ Daiva | Matematika | |
26 | LUKOŠIUS Danielius | Fizinis ugdymas | |
27 | MALAKAUSKAITĖ Irena | Pradinio ugdymo dalykai | 3A |
28 | MALAKAUSKIENĖ Rūta | Užsienio kalba (anglų) | |
29 | MASLAUSKIENĖ Danguolė | Lietuva.UA Lietuvių kalba atvykusiems |
|
30 | MEDIŠAUSKIENĖ Rosita | Užsienio kalba (anglų) | |
31 | NEMANIENĖ Ingrida | Psichologija | |
32 | PECIŪNIENĖ Dalia | Lietuvių kalba ir literatūra | |
33 | PEČIURO Alina | Prevencinės programos | |
34 | PETRAUSKIENĖ Danuta | Lietuvių kalba ir literatūra | IIB g. |
35 | PETROVSKIJ Miroslav | Dorinis ugdymas (tikyba) | |
36 | PRAČKAILA Andrius | Fizinis ugdymas Technologijos |
IVB g. |
37 | PRUSAKIENĖ Ana | Informacinės technologijos Užsienio kalba (rusų) |
|
38 | PUNCEVIČIENĖ Jolita | Fizika Informacinės technologijos |
5A |
39 | PUŠKORIENĖ Giedrė | Pradinio ugdymo dalykai | 2C |
40 | RADVILIENĖ Ana | Užsienio kalba (anglų) Užsienio kalba (vokiečių k.) |
IIIB g. |
41 | REDECKIENĖ Ramunė | Pradinio ugdymo dalykai | 4B |
42 | RINKEVIČ Vanda | Lietuvių kalba ir literatūra | |
43 | SČASTNAJA Svetlana | Ekonomika ir verslumas Finansinis raštingumas Informacinės technologijos Matematika |
8A |
44 | SEREBRIAKOVA Erika | Pradinio ugdymo dalykai | 1C |
45 | SEVRUKIENĖ Inga | Lietuvių kalba ir literatūra | 7A |
46 | SLIŽEVSKA Auksė | Pradinio ugdymo dalykai | 4C |
47 | STANKEVIČIENĖ Inga | Užsienio kalba (anglų) | |
48 | STANKEVIČIENĖ Jurga | Lietuvių kalba ir literatūra | |
49 | ŠALNIENĖ Aušra | Pradinio ugdymo dalykai | 4A |
50 | ŠČERBICKAS Vilius | Šokis | 7B |
51 | ŠULSKIENĖ Elvyra | Pradinio ugdymo dalykai | 1A |
52 | TARVYDIENĖ Loreta | Fizika | |
53 | TAŠLINSKAJA Erika | Užsienio kalba (rusų) | |
54 | UŽKURAITIENĖ Vida | Užsienio kalba (anglų) | |
55 | VAINOVSKAJA Rita | Dorinis ugdymas (etika) Istorija Nacionalinio saugumo ir krašto gynybos modulis Pilietiškumo pagrindai |
9B |
56 | VARANECKIENĖ Ligita | Lietuvių kalba ir literatūra | |
57 | VOŠTERYS Vitalis | Fotografija Muzika |
|
58 | ZACHAREVIČ Justina | Užsienio kalba (anglų) | 8B |
59 | ŽELICHOVSKIENĖ Diana | Pradinio ugdymo dalykai | 1B |
60 | ŽILINSKIENĖ Ilona | Dorinis ugdymas (etika) Žmogaus sauga |
6A |
Paskutinis atnaujinimas 2023 25 gegužės – Nemenčinės Gedimino gimnazija