Tėvelių ir mokinių dėmesiui

Skelbiame apie galimybę parduoti ar įsigyti dėvėtą Nemenčinės Gedimino gimnazijos uniformą. Daiktus priims/ parodys budintis darbuotojas Nemenčinės Gedimino gimnazijoje nuo rugpjūčio 8 dienos darbo dienomis 9 – 12 val.

Reikalavimai:

1. Rūbai (gimnazijos švarkas, megztukas, sarafanas, sijonas, kelnės, balti marškiniai ar polo marškinėliai, kaklaraištis, varlytė) turi būti švarūs ir nesuplyšę.
  2. Turėti pakabą rūbams pakabinti.
  3. Ant kiekvieno daikto prisegti lapelį su informacija: mokinio vardas, pavardė, klasė, tėvų telefonas, kaina.
  4. Iki rugsėjo 30 d. neparduotus daiktus atsiimti.

Norintiems įsigyti naują uniformą,primename, kad tai padaryti galite parduotuvėse 8 TO GO (atvykę būtinai praneškite, kad jūs iš Nemenčinės Gedimino gimnazijos).
Kasdienei aprangai galite įsigyti ir naują Nemenčinės Gedimino gimnazijos džemperį

Paskutinis atnaujinimas 2022 9 rugpjūčio – Nemenčinės Gedimino gimnazija