Erasmus+ savaitė Nemenčinės Gedimino gimnazijoje

2020 m. lapkričio 9-13 dienomis Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazijoje vyko Erasmus+ projekto „Live Discovering Diversity@Love Inclusion in EU“ Erasmus+ savaitė nuotoliniu būdu. Projekto dalyviai paruošė pristatymus apie Europos Sąjungą ir šalis partneres, mokiniai sukūrė ir nupiešė įdomius šalių partnerių pavadinimus. Nuotoliniu būdu vyko keli susitikimai su dalyviais iš šalių, dalyvaujančių projekte. Susitikimų metu projekto dalyviai papasakojo apie savo šalis ir apie save, patobulino bendravimo įgūdžius anglų kalba.  Pasibaigus pristatymams mokiniai pasitikrino  žinias atsakinėdami į klausimus „Kahoot“ platformoje. Už dalyvavimą Erasmus+ savaitėje projekto nariams buvo išsiųstos dovanos.

„Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai. Šis kūrinys atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.“

Paskutinis atnaujinimas 2020 26 lapkričio – Nemenčinės Gedimino gimnazija