Informacija ugdytinių tėvams (globėjams, rūpintojams), darbuotojams, jei COVID-19 susirgo ugdymo įstaigos ugdytinis ar darbuotojas

Laba diena, Nemenčinės Gedimino gimnazijos bendruomenės nariai,

informuojame, kad mūsų mokyklos trims 5-12 klasėse dirbantiems mokytojams patvirtintas susirgimas COVID-19 liga, 3 mokytojai yra saviizoliacijoje dėl kontakto su sergančiuoju, 7 mokiniai saviizoliacijoje, nes susirgo vienas iš jų tėvų. Informacijos apie mokiniams nustatytą COVID-19 ligą kol kas neturime. Prašome Jus išlikti ramius ir pažymime, kad buvo nedelsiant imtasi visų reikiamų saugumo priemonių:

  • individualiai susisiekta su asmenimis, turėjusiais artimą kontaktą su sergančiuoju, t. y. su asmenimis, bendravusiais su sergančiuoju ilgiau nei 15 min. 2 metrų atstumu 72 val. laikotarpiu iki simptomų pradžios arba teigiamo testo rezultato;
  • artimą kontaktą su sergančiuoju turėję asmenys individualiai informuoti ir izoliuojasi;
  • mokyklos patalpos dezinfekuotos ir gerai išvėdintos;
  • aktyviai bendraujama su Nacionalinio visuomenės sveikatos centro specialistais, Vilniaus rajono savivaldybės administracija ir Visuomenės sveikatos biuru bei vykdomi visi jų nurodymai ir rekomendacijos. 

Asmenys, kurie negavo pranešimo, jog turėjo artimą kontaktą su sergančiuoju, yra kviečiami grįžti ir tęsti mokymosi. Užtikriname, kad ugdymo procesas organizuojamas sklandžiai ir laikantis visų saugumo reikalavimų bei rekomendacijų. Situacijai keičiantis, nedelsdami informuosime papildomai.

Lapkričio 16-20 d. Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija dirbs tokiu būdu:

1-4 klasių mokiniai mokysis įprastu kontaktiniu būdu mokykloje

5-10 klasių mokiniai mokysis nuotoliniu būdu

11-12 klasių mokiniai mokysis kontaktiniu būdu mokykloje

 Dėl kaukių dėvėjimo: kaukių leidžiama nedėvėti vaikams, ugdomiems pagal pradinio ugdymo programą, jiems esant ugdymo įstaigoje ar jos teritorijoje, kiti asmenys ugdymo įstaigose (pamokų metu ir kitu metu) turi dėvėti kaukes.

Prašome atidžiai stebėti savo ir vaikų sveikatos būklę, karščiuojant ar jaučiant peršalimo požymius, konsultuotis su šeimos gydytoju ir likti namie, nedelsiant informuoti klasės vadovą.

Kilus klausimams, maloniai kviečiame skambinti socialiniam pedagogui Viliui Ščerbickui tel. 869501126

Saugokime save ir kitus!

Nemenčinės Gedimino gimnazijos COVID-19 ligos valdymo komanda

Paskutinis atnaujinimas 2020 15 lapkričio – Nemenčinės Gedimino gimnazija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *