4b klasės netradicinė anglų kalbos ir dailės pamoka

Baigiantis mokslo metams, 4b klasės mokiniai dalyvavo netradicinėje integruotoje anglų kalbos ir dailės pamokoje MO muziejuje. Pamokoje  mokiniai susipažino su MO muziejaus istorija, menininkų kūriniais, mokiniai turėjo galimybę į kūrinius pažvelgti kitu – asmeniškesniu – kampu.

Integruotos edukacijos metu buvo ugdomos esminės kompetencijos: kūrybiškumo, kultūrinė, pažinimo ir komunikavimo. Jas ugdė remdamiesi vizualinio mąstymo strategija. Užsiėmimo metu žaidimo forma mokiniai bendravo angliškai, atlikinėjo užduotis ir aptarinėjo parodoje demonstruojamus tapytus kūrinius, fotografijas bei sukurtas instaliacijas.

Tai buvo puiki galimybė ir erdvė, kurioje mokiniai tiesiogiai pajuto anglų kalbos naudą įvairiose gyvenimo situacijose.

Integruotą pamoką muziejuje organizavo
anglų kalbos mokytojos Vida Užkuraitienė ir Ana Radvilienė