Respublikinis paveikslų konkursas „Mano žirgas“

2023 m. spalio mėn. Lietuvos etninės kultūros ugdytojų sąjunga ir Žemaitukų arklių augintojų asociacija paskelbė mokinių paveikslų konkursą „Mano žirgas“. Konkurso tikslas buvo  paskatinti jaunąją kartą tyrinėti ir suprasti žirgų simboliką bei jų vaidmenį lietuvių pasaulėjautoje, kūryboje, taip pat Lietuvos heraldikoje.

Konkurso laureatų apdovanojimo šventė vyko šių metų sausio 26 d. Baisogalos dvare, kur dalyviams buvo suteikta unikali patirtis susipažinti su dvaro istorija, aplankyti šalia esantį žirgyną.  Norime pasidžiaugti, kad viena iš šventės svečių buvo Nemenčinės Gedimino gimnazijos 8a klasės mokinė Elzė Česnaitytė, kurios žaismingas kūrybos darbas buvo įvertintas laureato diplomu.

Konkursui mokinę paruošė dailės mokytoja Dovilė Blažytė-Vanagienė.

Paskutinis atnaujinimas 2024 2 vasario – Nemenčinės Gedimino gimnazija