Respublikinis miniatiūrų konkursas PASIVAIKŠČIOJIMAS

Sausiui skaičiuojant paskutines dienas, Kauno Juozo Grušo meno mokykloje buvo surengta respublikinio miniatiūrų konkurso ,,Pasivaikščiojimai” laureatų apdovanojimo šventė.  Konkurso metu mokiniai turėjo sukurti dailės miniatiūras, kuriose atsispindėtų pasivaikščiojimo nuotaika, emocijos ir fantazija. Dalyvavo daugiau nei 700 mokinių iš visos Lietuvos. Kiekvienoje amžiaus grupėje buvo vertinamas meniškumas, temos atskleidimas ir meninės raiškos priemonių įvaldymas.

Džiaugiamės ir sveikiname Nemenčinės Gedimino gimnazijos IbG klasės mokinį Faustą Stremecką,  kurio piešinys „Ramybės užuovėja“ 15-19 metų amžiaus grupėje laimėjo II vietą. Šiame konkurse dalyvavo  ir IIIbG klasės mokinės Sofijos Šveikauskaitės kūrybos darbas „Šviesa“.

Mokinius konkursui ruošė dailės mokytoja Dovilė Blažytė-Vanagienė.

Paskutinis atnaujinimas 2024 2 vasario – Nemenčinės Gedimino gimnazija