Skaitmeninis verslumas

Šias mokslo metais spaliogruodžio mėnesiais Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazijos  7a ir 7c kasių mokiniai dalyvavo „Vedlių“ ir „Lietuvos Junior Achievement“ organizuotoje „Skaitmeninio verslumo“ programoje. Šią programą inicijavo Lietuvos Inovacijų agentūra bei Ekonomikos ir inovacijų ministerija. Kelis mėnesius mokiniai gilinosi į verslo galimybes, aiškinosi, kas yra SSGG,  analizavo mus supančias problemas, teikė idėjas, kurias galėjo realizuoti kurdami bandomąsias mokamąsias bendroves.  Septintokai pasinėrė į verslo pasaulį, gilinosi į informacinių kompiuterinių technologijų subtilybes,  o išbandę kelis programėlių  kūrimo įrankius patys sukūrė jų skaitmeninius prototipus. Įdomiausias prototipas „SLEEPING me“ keliavo į moksleivių mokomųjų bendrovių (MMB) verslų kalėdinę mugę „eXpo 2023“, kuri vyko gruodžio 8 dieną Lietuvos parodų ir kongreso centre LITEXPO. Mugėje mokiniai turėjo galimybę pristatyti savo prototipą, pasisemti patirties iš kitų dalyvių, susitikti su įdomiais žmonėmis.

Mokinių mokomųjų bendrovių veiklą koordinuoja
matematikos mokytoja Loreta Janušaitienė ir matematikos bei informacinių technologijų mokytoja Svetlana Sčastnaja.

Paskutinis atnaujinimas 2023 20 gruodžio – Nemenčinės Gedimino gimnazija