Nemenčinės Gedimino gimnazijos bendruomenės renginys „Gerumo angelas“

Gruodis džiugina šaltuku, baltais pusnynais, įžiebtomis miestų eglėmis, artėjančiomis šventėmis. Šventinę nuotaiką kurti bei dalintis gerumu mokomės ir gimnazijoje. Gruodžio 13 dieną Nemenčinės Gedimino gimnazijoje įvyko bendruomenės renginys „Gerumo angelas“. Gimnazijos vadovai apžvelgė, kaip vykdoma gimnazijos strategija, pateikė 2023 metų veiklos ataskaitą bei pristatė kitų metų veiklos planą. Renginio dalyviai susikibę už rankų prisiminė lietuvių liaudies ratelius, o jaunieji gimnazijos muzikantai šiuolaikiškai atliko senąsias advento giesmes. Kalėdinėje mugėje šurmuliavo mokiniai kartu su tėveliais, buvo galima įsigyti rankų darbo dovanėlių bei gardžių skanėstų, kvepėjo žolelių arbata. Mugės metu surinkti 478 eurai, kurie bus paaukoti Maltos ordino pagalbos tarnybai.

Bendruomenės renginys „Gerumo angelas“ buvo gražus bendradarbiavimo ir draugiškos kultūros pavyzdys. Dėkojame visiems dalyvavusiems ir linkime, kad gerumo angelas lankytų visus metus!

Jurga Stankevičienė,
Nemenčinės Gedimino gimnazijos
direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Paskutinis atnaujinimas 2023 14 gruodžio – Nemenčinės Gedimino gimnazija