Respublikinė pradinių klasių mokinių piešinių paroda – konkursas „Velykinis margutis“

Kovo 7 – 21 dienomis Vilniaus rajono Nemenčinės Gedimino gimnazijoje vyko respublikinė pradinių klasių mokinių piešinių paroda – konkursas „Velykinis margutis”. Sulaukėme labai gražių ir  kūrybiškų įvairia technika atliktų darbų iš Panevėžio, Vilkaviškio, Plungės, Vilniaus, Kauno, Jonavos, Šakių, Druskininkų miestų ir rajonų. Darbus vertino trys Vilniaus rajono mokyklų dailės mokytojos. Vertinami buvo tik tie darbai, kuriuos vaikai nupiešė be suaugusiųjų pagalbos. Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais. Dvylika geriausių darbų apdovanoti diplomais, o kiekvienos grupės pirmų vietų laureatai apdovanoti ir atminimo dovanėlėmis.

Konkurso nugalėtojai:

1 klasių grupė:
I vieta – Paulė Griauslytė (Kauno Veršvų gimnazija)
II vieta – Gabija Daiginaitė (Plungės r. Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazija)
III vieta – Viltė Vasiliauskaitė (Šakių r. Griškabūdžio gimnazija)

2 klasių grupė:

I vieta – Urtė Paškevičiūtė (Vilkaviškio pradinė mokykla)
II vieta – Diana Kozak (Kauno Veršvų gimnazija)
III vieta – Elžbieta Bylaitė (Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazija)

3 klasių grupė:

I vieta –  Una Nazarova (Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazija)
II vieta –  Kotryna Bindoriūtė (Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)
III vieta –  Rokas Gaidamovičius (Vilniaus r. Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazija)

4 klasių grupė:

I vieta –  Nojus Burba (Plungės r. Alsėdžių Stanislovo Narutavičiaus gimnazija)
II vieta –  Emilija Pilitauskaitė ir Deimantė Krivenokaitė (Druskininkų „Saulės“ pagrindinė mokykla)
III vieta –  Merita Barnackaitė (Panevėžio r. Paliūniškio pagrindinės mokyklos Tiltagalių skyrius)

Dėkojame mokytojams, kurie paskatino ir paruošė mokinius parodai – konkursui „Velykinis margutis“. Tikimės ir kitais metais aktyvaus mokinių dalyvavimo šiame konkurse.

Parodos –  konkurso organizatoriai:
 Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazijos
pradinio ugdymo mokytojos metodininkės