Dalyvaujamasis biudžetas

Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija vykdo iniciatyvą „Dalyvaujamasis biudžetas mokykloje“. Šios iniciatyvos partneriai „Transparency International“. „Dalyvaujamasis biudžetas – tai būdas kartu su mokyklos bendruomene spręsti dėl dalies mokyklos biudžeto lėšų panaudojimo, kai bendruomenės nariai patys siūlo idėjas mokyklai ir balsuodami renka labiausiai patikusias idėjas“ (https://www.transparency.lt/dalyvaujamasisbiudzetas/).

Balandžio 5 d. įvyko baigiamasis iniciatyvos „Dalyvaujamasis biudžetas mokykloje“ susitikimas. Šio renginio metu mokiniams buvo pristatytos trys idėjos. Jas pristatė 8a, 8b ir 11 klasių mokiniai. Susipažinusi su pasiūlymais, mokyklos bendruomenė turės balsuoti, kuri idėja iš pasiūlytų trijų bus įgyvendinta.

Labai džiaugiamės, kad, norint įgyvendinti bet kurį variantą, mokiniai darbus turės atlikti savo rankomis.

Iniciatyvos koordinatorė matematikos mokytoja Svetlana Sčastnaja

Paskutinis atnaujinimas 2023 13 balandžio – Nemenčinės Gedimino gimnazija