Šok į tėvų klumpes

Siekiant suteikti progą mokiniams artimiau susipažinti su tėvų profesija ir tėvams įsitraukti į ugdymo procesą, 3b klasėje lankėsi pulkininkas Darius Užkuraitis, kuris pristatė kario profesiją. ,,Tikriausiai pats sunkiausias uždavinys moksleivių gyvenime ne tik gerai mokytis, bet ir teisingai pasirinkti specialybę, kurią norėtum studijuoti, o vėliau pagal ją dirbti“, – sakė karininkas.

Svečias demonstravo nuotraukas ir filmuotą medžiagą, pasakojo apie karines pratybas, kasdienybę, karjerą, kario viziją ir iššūkius bei leido pasimatuoti šalmą, liemenę (30 kg), kuprinę. Mokiniai klausėsi labai susidomėję ir gavo dovanų po atšvaitą.

Dėkojame Jono Emilio tėveliui! Tokių pamokų metu mokiniai ne tik plečia savo akiratį, bet ir yra skatinami mąstyti, ką patys veiks ateityje, kelti sau tikslus. O tikslų kėlimas motyvuoja dar stropiau mokytis!

Susitikimą organizavo pradinio ugdymo mokytoja Violeta Cikanavičienė

Paskutinis atnaujinimas 2023 13 balandžio – Nemenčinės Gedimino gimnazija