Šventinis Kovo 11-osios minėjimas Nemenčinės Gedimino gimnazijoje

Yra planetoj žalias lopinėlis,
Kurio padangėj saulė glosto – lietuviškai,
Lietūs lyja – lietuviškai,
Miškai ir upės kalba – lietuviškai.
(Zita Čepulytė)

 

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos išvakarėse Nemenčinės Gedimino gimnazijos bendruomenė minėjo šią svarbią valstybinę šventę. Gimnazijos aktų salėje susirinkę mokytojai ir mokiniai, gimnazijos svečiai sugiedojo Lietuvos Respublikos himną, bendruomenę pasveikino direktorė Daiva Losinskienė. Gimnazijos skaitovai, mokinių tarybos nariai, dainininkai ir muzikantai, muzikos mokyklos auklėtiniai ir Yamahos muzikos klasės atlikėjai, jaunieji šokėjai paruošė ypatingą dovaną – šventinį Kovo 11-osios koncertą. Šventėje prisiminti svarbiausi istoriniai įvykiai, o jų žinios patikrintos interaktyvioje viktorinoje, deklamuotos eilės, dainos ir šokiai sukūrė pakilią nuotaiką, buvo įvertinti garsiomis ovacijomis. Dėkojame visiems, prisidėjusiems prie šventės organizavimo, visiems svečiams ir dalyviams.

                      Sveikiname visą Nemenčinės Gedimino gimnazijos bendruomenę su Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena!

Paskutinis atnaujinimas 2023 13 kovo – Nemenčinės Gedimino gimnazija