Nemenčinės Gedimino gimnazijai suteiktas „Erasmus“ akredituotos gimnazijos statusas

Švietimo mainų paramos fondas 2023 m. sausio 23 d. įsakymu Nr. VE-25 patvirtino organizacijų, kurioms suteikiama 2022 m. „Erasmus“ akreditacija, sąrašus. Šiuose sąrašuose tarp 38 Lietuvos bendrojo ugdymo įstaigų yra Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija

„Erasmus“ akreditacijos suteikimas patvirtina, kad Nemenčinės Gedimino gimnazija geba organizuoti mobilumo projektus pagal Erasmus kokybės standartus. Gimnazija yra parengusi kokybiškų mobilumo veiklų ilgalaikę įgyvendinimo viziją, kuri yra organizacijos strateginės plėtros dalis.  Įgyvendindama mobilumo veiklų planą gimnazija paprasčiau galės pasinaudoti finansavimo pagal 2022–2027 m. programos „Erasmus+“ pirmą pagrindinį veiksmą galimybėmis.

2021 m. prasidėjo naujas programos „Erasmus+“ etapas, kuriame dar labiau remiamas tarptautinis besimokančiųjų ir darbuotojų mobilumas. Siekiama pereiti nuo kasmetinio konkursinio finansavimo prie dalyvavimo visą programos laikotarpį. 2022 m. spalio mėnesį bendrojo ugdymo srityje Lietuvoje Švietimo mainų paramos fondui buvo pateiktos 67 paraiškos, tačiau akreditacija suteikta tik 38.

„Erasmus“ akreditacijos suteikimas Nemenčinės Gedimino gimnazijai yra svarbus įvertinimas, atveriantis naujų galimybių mūsų mokiniams ir mokytojams.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Inga Stankevičienė

Paskutinis atnaujinimas 2023 17 vasario – Nemenčinės Gedimino gimnazija