Gedimino gimnazistai ant Olimpinio čempiono A. Šalnos biatlono taurės varžybų nugalėtojų pakylos

Vasario 4-5 dienomis Nemenčinėje vyko Olimpinio čempiono Algimanto Šalnos biatlono taurės varžybos, kuriose dalyvavo 60 biatlonininkų iš Anykščių, Visagino, Vilniaus, Ignalinos ir Nemenčinės. Varžybose labai gerai startavo Nemenčinės Gedimino gimnazijos mokiniai Maksim ir Nika Kunčinai, Eliza ir Eveta Šidlauskaitės.

Vasario 4 d. biatlonininkai varžėsi 3-3,6 km distancijose sprinto rungtyje su šaudymu du kartus, kur už kiekvieną netaiklų šūvį turėjo įveikti 75 m baudos ratą. Mergaitės, gimusios 2008-2009 m., startavo 3,6 km distancijoje su šaudymu du kartus gulint. Eliza Šidlauskaitė šaudykloje suklydo 3 kartus ir finišavo 2 vietoje su rezultatu 14 min.17,4 sek. Mergaitės 2010-2011 gim. m. amžiaus grupėje varžėsi 3 km distancijoje. Nika Kunčina pirmą šaudymą atliko be klaidų, antrame suklydo du kartus ir nugalėjo su rezultatu 11 min. 35,4 sek. Eveta Šidlauskaitė šaudykloje suklydo tris kartus, distanciją įveikė per 12 min. 26,3 sek. ir užėmė 2 vietą. Patys jauniausi sportininkai varžėsi 1 ir 2 km slidinėjimo rungtyje. 2011-2012 gim. m. mergaičių grupėje Austėja Gasianceva finišavo antra su rezultatu 6  min. 49,8 sek. Berniukų 2013-2014 gim. m. grupėje nugalėjo Maksim Kunčin, 1 km nuslydęs per 2 min. 54,9 sek.

Vasario 5 d. biatlonininkai varžėsi persekiojimo rungtyje su šaudymu 3 kartus gulint, atsižvelgiant į sprinto rezultatus. Eliza Šidlauskaitė startavo iš antros pozicijos. Pirmame šaudyme suklydo kartą, antrame 3 kartus, paskutiniame kartą, bet atsuko vienu baudos ratu daugiau, kas lėmė 2 vietos praradimą. Eliza finišavo 3 vietoje su rezultatu 17 min. 41,2 sek. Nika Kunčina startavo pirma, pirmame šaudyme suklydo kartą ir pirmavo, bet antrame ir trečiame šaudymuose prašovė po 3 kartus ir į paskutinį ratą išslydo atsilikusi 5 sekundėmis, bet sugebėjo finišo liniją kirsti pirma, distanciją įveikusi per 16 min. 39,3 sek. Eveta Šidlauskaitė startavo antra, visose trijose šaudymuose klydo po kartą ir į paskutinį 1 km ratą išslydo 1 vietoje, tačiau nesugebėjo išlaikyti pirmos vietos ir finišavo antra, atsilikusi vos 3 sekundėmis. Eveta Šidlauskaitė distanciją įveikė per 16 min. 43,0 sek. 

Sveikiname nugalėtojus ir prizininkus ir linkime pergalių.

Paskutinis atnaujinimas 2023 17 vasario – Nemenčinės Gedimino gimnazija