Nordplus Junior projekto „PBL Bridges“ dalyvių susitikimas Latvijoje

Gruodžio 12-16 dienomis Nemenčinės Gedimino gimnazijos aštuntokai kartu su anglų kalbos mokytojomis Inga Stankevičiene ir Justina Zacharevič vyko į mokyklą Latvijoje, Venspilyje, kur vykdė Nordplus Junior projekto „PBL Bridges“ veiklas. Pagrindinė projekto idėja – tvarumas, technologijos ir jų įtaka aplinkai bei kasdieniam gyvenimui. Veikloms įgyvendinti naudojamas projekto metodas, kuris skatina mokinius kurti, kritiškai mąstyti, dirbti komandoje ir ieškoti sprendimų. Mokiniai daug bendravo, bendradarbiavo ir mokėsi vieni iš kitų.

Vizito metu mokiniai lankėsi mokslo centre „Vizium“, dalyvavo paskaitoje edukaciniame centre „Future classroom“, sužinojo svarbios informacijos apie tai, kodėl ir kaip reikėtų  rūšiuoti atliekas savo namuose. Visa savaitė buvo pilna gerų įspūdžių, naujų pažinčių ir smagių akimirkų.

 Justina Zacharevič,
Nemenčinės Gedimino gimnazijos
anglų kalbos mokytoja

Paskutinis atnaujinimas 2022 22 gruodžio – Nemenčinės Gedimino gimnazija