Trečiokų apsilankymas ,,Swedbank” Finansų laboratorijoje

Gruodžio mėnesį 3a ir 3b klasių mokiniai dalyvavo „Swedbank“ Finansų laboratorijos STEAM pamokoje, kurioje toliau mokėsi finansinio raštingumo pagrindų. Edukatorė Jekaterina labai įdomiai bei žaismingai pasakojo apie popierinius pinigus – banknotus. Mokiniai sužinojo, kad pirmieji popieriniai pinigai atsirado Kinijoje. Pamatė visus, buvusius ir esamus, Lietuvos popierinius pinigus – litus, talonus, eurus. Aiškinosi, kaip keitėsi jų vertė. Trečiokai susipažino su pagrindiniais taupymo principais, suprato, kaip reikia tinkamai elgtis su pinigais.

STEAM pamoka trečiokams paliko didelį įspūdį. Manome, kad Finansų laboratorijoje mes  apsilankysime dar ne kartą. Pamoką organizavo Nemenčinės Gedimino gimnazijos pradinio ugdymo mokytojos Irena  Malakauskaitė ir Violeta Cikanavičienė.

Paskutinis atnaujinimas 2022 22 gruodžio – Nemenčinės Gedimino gimnazija