53 –osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados II etapas

2020 sausio 24 d. visoje Lietuvoje biologija labiausiai besidomintys mokiniai palinko prie olimpiados II etapo užduočių. Šį kartą Vilniaus rajono biologijos olimpiada vyko Nemenčinės Gedimino gimnazijoje. Iš 23 mokyklų atvyko šešiasdešimt penki 9 – 12 klasių mokiniai. Mūsų gimnazijai atstovavo dvyliktokės Agnė Damarackaitė ir Kotryna Tatolytė bei devintokas Modestas Šleinius. Kaip ir praėjusiais metais, Agnė 12 klasių dalyvių tarpe buvo pirmoji. Kotryna pasiekė trečią vietą, o Modesto rezultatas buvo pirmas tarp devintų klasių mokinių. Tuo metu, kai mokiniai sprendė labai nelengvas užduotis, mokytoja Alina Kodikienė vedė Vilniaus rajono mokytojams seminarą „Mokymosi motyvacijos didinimas“ ir pristatė pamokų „Trys tėvai“ bei „Augalų miltligės sukėlėjo nustatymas“ metodikas. Fizikos mokytoja Jolita Puncevičienė susirinkusius mokytojus supažindino su išmaniosiomis programomis „Kahoot“ ir „Padlet“ bei pamokė, kaip jas naudoti ugdymo procese.

Biologijos mokytoja Alina Kodikienė