Netradicinė fotografijos pamoka

Sausio mėn. mūsų gimnazijos Fotografijos pagrindų būrelio nariai, lydimi vadovo Aleksandro Semionovo, vyko į Vilniuje įsikūrusią fotografijos studiją – laboratoriją, kur fotomenininkas bei  studijos savininkas  Mindaugas Neniškis  vedė netradicinę fotografijos pamoką. Mokiniai buvo supažindinti su fotolaboratorijos įranga bei senovinės juostelės ryškinimo procesu. Išklausę M.Neniškio pasakojimą, mokiniai išsirinko norimas nuotraukas savo telefonuose, kurios buvo perkeltos ir atspausdintos profesionalia Kodak technika. Šį procesą labai noriai atliko kiekvienas mokinys. Mokiniai labai džiaugėsi galėję asmeniškai prisiliesti prie „gyvos“ nuotraukos atsiradimo.  Laikas studijoje  prabėgo įdomiai ir labai greitai. Išvykos metu mokiniai patyrė daug gerų ir teigiamų emocijų.