Pradinių klasių mokinių raiškiojo skaitymo konkursas ,,Vaivos juosta“

Lapkričio 11 dieną Nemenčinės Gedimino gimnazijoje vyko 1-4 klasių mokinių raiškiojo skaitymo konkursas ,,Vaivos juosta“. Konkurse dalyvavo net 85 jaunieji skaitovai, kurie pasirodė 1-2 klasių ir 3-4 klasių grupėse.Nemenčinės Gedimino gimnazijos direktorė Daiva Losinskienė susirinkusius pradinukus bei jų mokytojas pasveikino su gražia poezijos švente. Į sceną  žengė  vienas už kitą gražesni, drąsūs ir šaunūs mūsų gimnazijos  skaitovai. Konkurso vertinimo komisija visus skaitovus apdovanojo padėkos raštais.

Konkurso nugalėtojai 1-2 klasių grupėje:
I vieta
1b klasės mokinė Paulina Vaišvilaitė. Ji deklamavo  J. Erlicko eilėraštį ,,Saulės zuikutis“ (mokytoja Diana Želichovskienė).
II vieta
2b klasės mokinė Gabrielė Žindul. Ji deklamavo N. Morkūnaitės eilėraštį ,,Rugsėjo taku“ (mokytoja Rima Koirienė).
2a klasės mokinė Arūnė Lisauskaitė. Ji deklamavo M.Vainilaičio eilėraštį ,,Aguonos skarelė“ (mokytoja Gražina Černiavskaja).
III vieta
1b klasės mokinė Luka Šipaitė. Ji deklamavo  V. Palčinskaitės  eilėraštį ,,Niekas“ (mokytoja Diana Želichovskienė).
2a klasės mokinys Andrius Žilinskas. Jis deklamavo eilėraštį M.Vainilaičio eilėraštį ,,Klevo lapai“ (mokytoja Gražina Černiavskaja).
2c klasės mokinė Gabija Stukėnaitė. Ji deklamavo J. Marcinkevičiaus eilėraštį ,,Ką aš veiksiu žiemą?“ (mokytoja Giedrė Puškorienė).
Konkurso nugalėtojai 3-4 klasių grupėje:
 I vieta
 4b klasės klasės mokinys Dominykas Milinkevičius. Jis deklamavo Ambrukaičio eilėraštį ,,Pakeliaukim“ (mokytoja Ramunė Redeckienė).
II vieta
3a klasės mokinys  Dominik Jansonas. Jis  deklamavo J. Marcinkevičiaus  poemos ,,Grybų karas“ ištrauką (mokytoja Irena Malakauskaitė).
3b klasės mokinė Smiltė Stundžaitė. Ji deklamavo R. Skučaitės eilėraštį ,,Vasara ir ruduo“ (mokytoja Violeta Cikanavičienė).
3b klasės mokinė Andrėja Petrusevič. Ji deklamavo I. Vaičikauskaitės  eilėraštį ,,Rudenėlis“ (mokytoja Violeta Cikanavičienė).
4b klasės mokinė Gabrielė Stančaitytė. Ji deklamavo J. Marcinkevičiaus eilėraštį ,,Mokytojui“ (mokytoja Ramunė Redeckienė).
4b klasės mokinys Julius Venckus. Jis deklamavo nežinomo autoriaus eilėraštį ,,Pirmas dantukas“ (mokytoja Ramunė Redeckienė).
III vieta
 3a klasės mokinė Ieva Laurinaitytė. Ji deklamavo S. Nėries eilėraštį ,,Senelės pasaka“ (mokytoja Irena Malakauskaitė).
3a klasės mokinė Atėnė Šarko Purkevičiūtė. Ji deklamavo nežinomo autoriaus eilėraštį ,,Dėdė rudenėlis“ (mokytoja Irena Malakauskaitė).
4a klasės mokinė Elija Šeimytė. Ji deklamavo nežinomo autoriaus eilėraštį  ,,Mylimam tėčiui“ (mokytoja Aušra Šalnienė).
4b klasės mokinys Aistis Žiūkas. Jis deklamavo V. Palčinskaitės eilėraštį ,,Tokia pradžia“ (mokytoja Ramunė Redeckienė).
4c klasės mokinė Elizaveta Štariova. Ji deklamavo nežinomo aotoriaus   eilėraštį ,,Žvaigždės“ (mokytoja Auksė Sliževska).

Pirmų vietų nugalėtojai – 1b klasės mokinė Paulina Vaišvilaitė ir 4b klasės mokinys Dominykas Milinkevičius – lapkričio 30 dieną važiuos į Vilniaus r.  Maišiagalos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnaziją, kurioje vyks Vilniaus r. pradinių klasių mokinių skaitovų konkusas ,,Vaivos juosta“.

Džiaugiamės, kad ši poezijos šventė jauniems skaitovams padovanojo daug geros nuotaikos, šilumos ir smagių akimirkų. Geriausiems Gedimino gimnazijos skaitovams linkime didelės sėkmės!

Irena Malakauskaitė,
Nemenčinės Gedimino gimnazijos