Moksleivių viešnagė Zarasų krašte

Nemenčinės Gedimino gimnazijos IG klasės mokiniai turėjo galimybę aplankyti Zarasų kraštą. Moksleiviai viešėjo pas raganaites Pačkėnuose, gilino geografijos ir istorijos žinias Gražutės regioninio parko lankytojų centre. Čia mokiniai turėjo unikalią galimybę susipažinti su Salakų jūrų muziejaus įkūrėja Vida Žilinskiene. Toliau kelionę mokiniai tęsė po senojo Salako apylinkes, lankėsi prie tūkstantmečio Lietuvos ąžuolo, kelionę užbaigė pasivaikščiojimu virš Zaraso ežero nutiestu apžvalgos ratu.

Visos kelionės metu mokinius lydėjo gidės ir dailininkės Laimutės Širvydienės pasakojimai ir charizmatiški piešiniai.

Edukacinę išvyką organizavo geografijos mokytoja Renata Kerul ir istorijos mokytoja Rita Vainovskaja.

Paskutinis atnaujinimas 2022 9 lapkričio – Nemenčinės Gedimino gimnazija