Baigiamasis projekto „Live Discovering Diversity & Love Inclusion in EU” mokytojų susitikimas

 

Paskutiniąją vasaros savaitę, rugpjūčio 22 – 27 dienomis, tarptautinio Erasmus+ projekto mokytojai susitiko Lietuvoje, Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazijoje.

Baigiamajame susitikime dalyvavo mokytojai iš trijų Italijos mokyklų: Istituto Professionale Industria E Artigianato Emiliano Orfini; Frate Francesco Assisi; Istituto Comprensivo per Ciechi; iš Portugalijos Colegio de Lamego – 1859, LDA mokyklos ir iš Rumunijos National College Ion Luca Caragiale mokyklos. Lietuvoje mokytojai aptarė projekto įsivertinimo anketų rezultatus, įvykdytas veiklas ir jų poveikį mokiniams bei mokytojams, lankėsi Nemenčinės neįgaliųjų dienos centre, aptarė Lietuvos švietimo sistemą. Nemenčinės Gedimino gimnazijoje svečiai apžiūrėjo meno parodą „Grožis – ne grožis”, foto parodą „Iš prisiminimų…”, lankydami Vilniaus senamiestį bei Trakus, susipažino kultūros įvairove Lietuvoje.

Kiekvienas projekto dalyvis džiaugėsi įgyta patirtimi ir galimybe būti šio projekto dalimi.

Projekto koordinatorės,
užsienio kalbų mokytojos
Ana Radvilienė,
Rosita Medišauskienė

„Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai. Šis kūrinys atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.“

Paskutinis atnaujinimas 2022 8 rugsėjo – Nemenčinės Gedimino gimnazija