Rugsėjo 1-osios šventė Nemenčinės Gedimino gimnazijoje

Šiandien Nemenčinės Gedimino gimnazija pradeda naujus mokslo metus. Ir mokiniams, ir mokytojams, ir tėveliams – visai gimnazijos bendruomenei – vėl verčiasi naujas galimybių puslapis. Tai, ką jame įrašysime, kurs ne tik mūsų asmeninį gyvenimą, bet ir visos valstybės ateitį. Rugsėjo 1-ąją pasitiko trys pirmokų klasės, dvi penktokų klasės ir 15-toji abiturientų laida. Mokslo ir žinių dienos šventės proga gimnazijos bendruomenę sveikino direktorė Daiva Losinskienė, Nemenčinės Šventojo arkangelo Mykolo parapijos klebonas Arūnas Kesilis, Nemenčinės miesto seniūnas Artūr Komarovski.

Skardus pirmasis mokyklinis skambutis sukvietė visus į šventinę pamoką žadėdamas puikią naują pradžią.

Paskutinis atnaujinimas 2022 1 rugsėjo – Nemenčinės Gedimino gimnazija