VU Radijo klubo sąskrydis Trakuose

Pirmąjį rugsėjo savaitgalį mūsų jaunieji radijo mėgėjai, fizikos A kurso vienuoliktokai, dalyvavo Vilniaus Universiteto Radijo klubo sąskrydyje Trakuose. Renginio metu gimnazistai mokėsi montuoti radijo antenas ir kaip aktyvuoti piliakalnius. Mums pasisekė, nes turėjome galimybę sudalyvauti ir IARU –„Lauko dienos” tarptautinėse varžybose (Europa ir Afrika), kurios vyksta kartą per metus, pirmą rugsėjo šeštadienį.  Šiose varžybose dalyviai gali turėti tik nešiojamas radijo stotis, o ne stacionariai įrengtas. Varžybų metu per 1 valandą mokiniai sugebėjo užregistruoti  per 20 šaukinių!

enginyje dalyvavo ir radijo mėgėjo paslapčių mokėsi fizikos mokytojos J.Puncevičienė ir L.Tarvydienė.

Paskutinis atnaujinimas 2022 8 rugsėjo – Nemenčinės Gedimino gimnazija