Pramoginių šokių studijos „Step dance“ sėkmės

Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazijoje savo veiklą vykdo 8-tą šokių sezoną skaičiuojanti pramoginių šokių studija „Step dance“. Studijoje šoka virš 40 įvairaus amžiaus (3-13 m.) šokėjų, norinčių artimiau susipažinti su pramoginių šokių pasauliu bei jo subtilybėmis. „Step dance“ šokių studija aktyviai dalyvauja Lietuvos pramoginių šokių asociacijos (LPŠA) veikloje, organizuojamose pramoginių šokių varžybose, kurios vyksta visoje Lietuvoje. Studijoje šokantys šokėjai garsina Nemenčinės miesto vardą, užimdami aukštas prizines vietas jose. Šokėjus treniruoja tarptautinę teisėjos kategoriją turinti trenerė Eglė Razgūnaitė-Žulpienė. Daugiau informacijos apie studijos veiklą galite rasti facebook paskyroje: https://www.facebook.com/stepdancenemencine

Kviečiame prisijungti prie pramoginių šokių studijos „Step dance“ bendruomenės! 

Diana Želichovskienė,
pramoginių šokių studijos „Step dance“
bendruomenės narė

Paskutinis atnaujinimas 2022 1 liepos – Nemenčinės Gedimino gimnazija