Mokymasis tarnaujant

Nemenčinės Gedimino gimnazijos 6a ir 6c mokiniai dalyvavo mokymosi tarnaujant projekte ,,Pokalbis su senu žmogumi” ir lankėsi senelių ir neįgaliųjų globos įstaigoje „Senevita“. Keliaudami pušynais, vaikai žingsniavo šios organizacijos link ir apmąstė, kuo jiems naudinga bus ši kelionė. Bet tada vaikai dar neįsivaizdavo, kokie įdomūs ir saviti bus jų pašnekovai! Kalbėdamiesi su senjorais, mokiniai atrado ištisus išminties lobynus, suprato senyvo žmogaus patirties vertę. Štai Mervinas šeštokus mokė apie mokymosi visą gyvenimą svarbą – aštuoniasdešimtmetis vyras iki šiol tebedirba banke, mokėsi sudėtingų biochemijos mokslų. Štai Kajus susipažino su senole Veronika, kuri atvėrė dizainerio profesijos paslaptis ir dalijosi savo patirtimis, Kajus su šia močiute atėjo pabendrauti dar kelis kartus, tik jau savarankiškai. Visa tai parodo, kad skirtingos kartos tebemoka bendrauti ir kurti ryšį. Bendradarbiavimas su ,,Senevita” tęsis ir toliau!

Mokymosi tarnaujant projektą koordinavo socialinė pedagogė Natalija Kriaučiūnienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos, klasių vadovės Inga Sevrukienė ir Simona Diržinauskaitė.

Paskutinis atnaujinimas 2022 12 liepos – Nemenčinės Gedimino gimnazija