eTwinning veiklos Nemenčinės Gedimino gimnazijoje

Prasidėjus 2021-2022 mokslo metams Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazijos II – IIIG klasių mokiniai ir mokytojai įsitraukė į eTwinning projektų  veiklas: „Ateiviai iš kosmoso“, „Žiemos perlai”,  „Aukštaskrydis oro balionas, valdomas radijo ryšiu” ir „Namų laboratorija”.  Jau baigti trys projektai, užpildyta Twinspace erdvė ir pateiktos paraiškos Nacionalinio kokybės ženklelio apdovanojimams. Projektas „Aukštaskrydis oro balionas, valdomas radijo ryšiu” tapo tęstiniu respublikiniu projektu „Kiekviena mokykla – arčiau žvaigždžių” ir buvo įtrauktas į projektą ,,Kokybės krepšelis“.  Projektų organizatorės ir vykdytojos yra fizikos mokytojos Loreta Tarvydienė ir Jolita Puncevičienė. Visų projekto veiklų rezultatas stulbinantis – sukonstruotas ir paleistas skrydžiui balionas su funkcionaliu mikroprocesoriumi ir saulės elementais.

Nuoširdžiai dėkojame Vilniaus universiteto radijo klubo prezidentui dr. Simonui Kareivai už nuolatinį mokymą ir patarimus, Vilniaus universiteto radijo klubo nariams!  Astronominius projektus globojo ir padėjo vykdyti Lietuvos Etnokosmologijos muziejaus direktorius Linas Šmigelskas ir edukatoriai.

                                                                                                                                                                                                                       

 Loreta Tarvydienė,
Nemenčinės Gedimino gimnazijos
fizikos mokytoja

Paskutinis atnaujinimas 2022 11 gegužės – Nemenčinės Gedimino gimnazija