Arčiau žvaigždžių

Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazijos fizikai 2022 metų kovo 23-iąją  gali laikyti  istorine diena. 

Kartu su Vilniaus Universiteto radijo klubu, fizikos mokytojomis Loreta Tarvydiene, Jolita Puncevičiene bei mokiniais buvo įrengta trumpų bangų radijo stotis LY4LT. Stotį sudaro radijo transiveris Icom IC-7300, ant mokyklos stogo iškelta antena G5RV ir įvairūs priedai. Tokia stotis atsirado dviejų projektų  – „Kokybės krepšelis” ir „Kiekviena mokykla – arčiau žvaigždžių” dėka. Beje, pastarąjį projektą globoja prezidentė Dalia Grybauskaitė

Šiuo metu gimnazistai darbuojasi prie aukštaskrydžio baliono projekto, kurį planuojame parengti skrydžiui iki gegužės mėnesio.

Nuoširdžiai dėkojame VU Radijo klubo prezidentui Simonui Kareivai ir visai šauniajai jo komandai už neįkainojamas pamokas!

Paskutinis atnaujinimas 2022 1 balandžio – Nemenčinės Gedimino gimnazija