Edukacija ,,Meniškosios smegenys”

Kovo pabaigoje Nemenčinės Gedimino gimnazijos šeštų klasės mokiniai dalyvavo edukacijoje ,,Meniškosios smegenys”. Kiek sveria banginio smegenys? O kiek dramblio? Ar vyrų smegenys yra didesnės? Ar žmonių smegenų dydis susijęs su jų intelektiniais gebėjimais? Šiuos ir kitus klausimus šeštokai bandė atsakyti ir parodyti savo smegenų vingrumą. Mokiniai per šią edukaciją vaizdžiai suprato, kodėl svarbu mokytis – žmogus rodo geresnius rezultatus kažką kelis kartus kartodamas, o smegenys pražysta naujomis jungtimis. Dar kartą supratome, koks nepaprastas organas yra mūsų smegenys, didžiuojamės būdami žmonės!

Edukaciją organizavo lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos Vanda Rinkevič, Inga Sevrukienė, Simona Diržinauskaitė.

Paskutinis atnaujinimas 2022 1 balandžio – Nemenčinės Gedimino gimnazija