Antrokai lankėsi Vytauto Kasiulio dailės muziejuje ir Žaislų muziejuje

Vasario 25 d. Nemenčinės Gedimino gimnazijos 2a klasės mokiniai vyko į Vytauto Kasiulio dailės muziejų, kuriame jaunuosius lankytojus pasitiko šaunioji gidė. Kartu su gide antrokėliai aptarė skulptoriaus profesiją, atidžiai apžiūrėjo Paryžiuje gyvenusio ir kūrusio skulptoriaus Antano Mončiaus parodą ir susipažino su skirtingomis jo kūrybos kryptimis: skulptūromis iš akmens, medžio, molio, metalo, kaukėmis iš jau kartą panaudotų daiktų. Praktinėse dirbtuvėse dalyviai  susipažino su monotipijos technika ir pasidarė po penkis įdomius darbelius ,,Linijos ir atspaudai“. Užsiėmimo metu visi mokiniai  buvo labai smalsūs, geros nuotaikos, kūrybingi.

Po to antrokėliai vyko į Žaislų muziejų. Žaislų muziejaus aplinka mokiniams buvo naujoviška, nors eksponatai – senoviniai. Tai tikrai nėra vien tik žaidimų aikštelė vaikams – eksponuojami tiek senieji (XIII a. – XVIII a.), tiek ir XX a. vaikų žaislai, pristatoma jų kilmė, istorija, paskirtis. Gidė labai žaismingai juos pristatė, todėl tie žaidimai bei žaislai sudomino mūsų technologijų ir informacijos pasaulyje augančias atžalas. Praktinė dalis mokiniams suteikė daug šiltų bei džiugių emocijų.
 Namo visi grįžo pavargę, bet laimingi, sukaupę žinių apie skulptoriaus profesiją, senovės žaislus bei žaidimus.

Paskutinis atnaujinimas 2022 1 kovo – Nemenčinės Gedimino gimnazija