Lietuvos biatlono taurės varžybos

Vasario 14 -15 dieną Nemenčinės biatlono centre vyko Lietuvos biatlono taurės varžybos, kuriose labai gerai startavo Nemenčinės Gedimino gimnazijos auklėtinės Nika Kunčina, Eveta ir Eliza Šidlauskaitės, Milena Bernatovič ir Kotryna Kozlovskytė.

Pirmadienį biatlonininkai varžėsi individualioje rungtyje su šaudymu tris kartus gulint arba gulint + stovint + gulint + stovint, kur už netaiklų šūvį prie distancijos įveikimo laiko buvo pridedama po 30 arba 45 sekundes. Nika Kunčina šaudykloje suklydo keturis kartus ir finišavo I vietoje, 4 km distanciją įveikusi per 13 minučių 29 sekundes. Eveta Šidlauskaitė užėmė III vietą, distancijoje užtrukusi 13 minučių 49 sekundes. Amelija Bernatovič finišavo penkta, jos rezultatas 13 minučių 55 sekundės. Maksim Kunčin šaudykloje suklydo tris kartus, 3 km įveikęs per 12 minučių 46 sekundes finišavo penktas.  Milena Bernatovič, 5 km įveikusi per 23 minutes 12 sekundžių, užėmė III vietą.

Antradienį vyko sprinto rungties varžybos. Puikiai pasirodė Eliza Šidlauskaitė ir Nika Kunčina, tapusios Lietuvos biatlono taurės nugalėtojomis. Eliza Šidlauskaitė 2007-2008 metų gimimo mergaičių grupėje užėmė I vietą, 3 km distancijoje užtrukusi 12 minučių 3 sekundes ir šaudykloje suklydusi penkis kartus. Milena Bernatovič liko ketvirta, jos rezultatas 12 minučių 39 sekundės. 2010 metų gimimo ir jaunesnių mergaičių grupėje Nika Kunčina užėmė I vietą, 3 km įveikusi per 11 minučių 38 sekundes. Eveta Šidlauskaitė, distanciją įveikusi per 12 minučių 20 sekundžių, atsistojo ant trečiojo nugalėtojų pakylos laiptelio. Kotryna Kozlovskytė 6 km įveikė per 30 minučių 37 sekundes ir užėmė III vietą šaudykloje suklydusi keturis kartus.

Sveikiname nugalėtojus ir prizininkus! Linkime gerų startų!