Kūrybinės dirbtuvės „Baltos Kalėdos“

Šaltukui paspaudus, snaigėms palietus žemę, Nemenčinės Gedimino gimnazijoje gruodžio 8 d. apsigyveno „Baltos Kalėdos“. Visa gimnazijos bendruomenė pasiraitojo rankoves ir kibo į darbus: vieni karpė popierines snaiges, kiti kūrė floristines kompozicijas, treti piešė atvirukus, o dar kiti viską valė ir burbėjo, kada viskas baigsis ir jie galės greičiau sėsti prie vaišių stalo. Bet nėra to blogo, kas neišeina į gera. O gero išėjo labai daug! Netikite? Pasižiūrėkite patys!

  Geros nuotaikos ir smagių artėjančių švenčių!

Vaizdo klipo metu skamba grupės Kardiofonas daina ,,Kalėdinė eglutė“. Dainą atlieka Nemenčinės Gedimino gimnazijos grupė „Rock ID“. Foto nuotraukos I G kl. mokinio Roko Rinkevičius ir III G kl. mokinės Lauros Matkevičiūtės. Vaizdo  klipą montavo muzikos mokytojas Vitalis Vošterys.

Kūrybinių dirbtuvių organizatoriai: Menų metodinė grupė ir gimnazijos administracija.

Paskutinis atnaujinimas 2021 23 gruodžio – Nemenčinės Gedimino gimnazija