Laisvės gynėjų diena

Minėdama Laisvės gynėjų dieną Nemenčinės Gedimino gimnazija tradiciškai prisijungė prie pilietinės iniciatyvos „Atmintis gyva, nes liudija…“. Sausio 13-tosios rytą gimnazijos languose sužibo žuvusiųjų atminimo bei visų laisvės gynėjų pagerbimo žvakelės. Tuo metu per gimnazijos radiją gimnazistai Laurynas ir Viktorija skaitė laisvės gynėjų atsiminimus. Visa gimnazijos bendruomenė atsiminė  tuos, kurių dėka esame laisvi.

Po pirmosios pamokos IIbG klasės mokinio Luko Gudelio iniciatyva grupė  mokinių kartu su istorijos mokytoja Virginija Bučinskiene išvyko į Lietuvos Respublikos Seimą, kur dalyvavo ekskursijoje po Lietuvos Respublikos Seimą, aktyviai atsakinėjo į klausimus protmūšyje ir susitiko bei aktyviai diskutavo su LR Seimo nare Dovile Šakaliene.

Paskutinis atnaujinimas 2020 17 sausio – Nemenčinės Gedimino gimnazija