Edukacija MO muziejuje

Lapkričio 15 d. 6b klasės mokiniai lankėsi  MO muziejuje, kur dalyvavo edukacijoje „Gyvūnas ir robotas manyje. Tarpasmeniniai santykiai ir kūrybiški konfliktų sprendimo būdai“ .

Užsiėmimo metu mokiniai buvo raginami  meno kūriniuose atpažinti ir analizuoti tokius jausmus kaip viltis, pyktis, pavydas, liūdesys, nuoskauda, meilė ir sieti juos su savo asmeniniu patyrimu. Šeštokai sužinojo apie įvairias pykčio ir streso valdymo strategijas, mokėsi pasirinkti veiksmingiausią strategiją.  Edukacija leido patirti, kad meno kūriniai  padeda reflektuoti savo emocines būsenas ir įsijausti į kito žmogaus poziciją.

Išvyką organizavo dailės mokytoja ir socialinė pedagogė metodininkė Natalija Kriaučiūnienė.

Paskutinis atnaujinimas 2021 7 gruodžio – Nemenčinės Gedimino gimnazija