Nauja sveikatinimo erdvė

Šių metų rudenį Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazijos teritorijoje prie naujai pastatytos jau antros lauko klasės atsirado netradicinė sveikatinimo erdvė – ,,Basakojų takas“. Jį kartu su mokiniais kūrė technologijų mokytojas Andrius Pračkaila, o įgyvendinti idėją padėjo pavaduotoja ūkio reikalams Ilona Žilinskienė.

,,Basakojų takas“ susideda iš 10 dalių, kuriose sudėtos skirtingos dangos iš natūralių medžiagų: smulkių akmenukų, medžio žievės – mulčiaus, pušų kankorėžių ir kt. Ateityje kai kurias medžiagas bus galima keisti. Pradinių klasių moksleiviai nekantraudami laukė saulėtų dienų, kuomet bus galima išbandyti labai viliojančią naują žaidimų erdvę. Mažieji basomis kojytėmis pražygiavo įspūdingu takeliu ir patyrė daug nuostabių ir neįtikėtinų pojūčių!

Nuoširdžiai džiaugiamės ir dėkojame visiems, kurie prisidėjo prie šios gražios iniciatyvos įgyvendinimo! 

Ilona Žilinskienė,
Nemenčinės Gedimino gimnazijos
pavaduotoja ūkio reikalams

Paskutinis atnaujinimas 2021 29 spalio – Nemenčinės Gedimino gimnazija