Geografijos pamoka muziejuje

Paskutinę spalio savaitę Nemenčinės Gedimino gimnazijos IaG ir IbG klasių mokiniai turėjo neįprastą geografijos pamoką – lankėsi VU Geologijos muziejuje.

Pamokos metu mokiniai aptarė ilgą mūsų Žemės geologine raidą, apžiūrėjo muziejaus demonstracinę uolienų ir mineralų kolekciją. Gimnazistams pasitaikė unikali galimybė pamatyti laikiną parodą „Vilniaus mamuto pėdsakais“, kurioje demonstruojamas įspūdingo dydžio mamuto Gošos iš Anžu skeletas.

Kita pamokos dalis vyko VU Meteorologijos stotyje. Tai vienintelė tokio pobūdžio Vilniaus centre įsikūrusi meteorologijos stotis. Mokiniams buvo pristatyti stotyje naudojami prietaisai, atliekami stebėjimai, paaiškinta, kaip apdorojami stebėjimų duomenys.

Edukacijos metu mokiniai ne tik praturtino savo žinias, bet ir susipažino su geologo ir meteorologo profesijomis. Pamoką-išvyką organizavo geografijos mokytoja Renata Kerul.

Paskutinis atnaujinimas 2021 29 spalio – Nemenčinės Gedimino gimnazija