Europos mokyklų sporto diena

Rugsėjis į kontaktinį mokymą(si) sugrįžusiems mokiniams padovanojo daugybę progų aktyviai judėti ir mėgautis įvairiomis sporto veiklomis. Viena jų – Europos mokyklų sporto diena, Nemenčinės Gedimino gimnazijoje paminėta rugsėjo 20 dieną.

Renginys buvo vykdomas 5-ose, 6-ose klasėse. Pradžioje mokiniams buvo papasakota apie Europos mokyklų sporto dienos idėją, sveiko gyvenimo būdą ir fizinio aktyvumo svarbą žmogaus gyvenime. Po įžanginės dalies sekė mankšta, o tada mokiniai varžėsi keturiose estafetėse: 1. grindų riedulio ,,slalomas”, 2. ,,bulvių sodinimas“, 3. paridenk, pagauk ir varykis, 4. šuoliukai su šokdyne. Už šį sporto renginį gimnazijai buvo įteiktas Europos mokyklų sporto dienos rengėjų sertifikatas.

Renginį organizavo ir vedė du fizinio ugdymo mokytojai: Danielius Lukošius ir Dmitrij Borunov

Paskutinis atnaujinimas 2021 26 spalio – Nemenčinės Gedimino gimnazija