Geografijos pamoka meteorologijos stotyje ir geologijos muziejuje

 

9 klasės mokiniai lankėsi Vilniaus universiteto Gamtos mokslų fakulteto Meteorologijos stotyje ir Geologijos muziejuje. Ten vyko netradicinė geografijos pamoka. Mokiniai susipažino su matavimams skirta aparatūra, orų stebėjimo  programomis, diskutavo. 

Geologijos muziejuje gimnazistai per 1 valandą turėjo galimybę nukeliauti 4,5 milijardų metų į praeitį. Susipažino su paleontologijos, regioninės geologijos, petrologijos, mineralogijos ir meteoritų skyriais. Išgirdo apie Baltijos regiono įvairių pasaulio kraštų geologiją, klimato kaitą Žemės evoliucijos eigoje. Tyrinėjo uolienas per mikroskopą. Mokiniams patinka mokytis ne mokykloje, daug įdomesnės integruotos pamokos. Jose gera dalyvauti ir mokiniui, ir mokytojui, o laikas ištirpsta nepastebimai.

 

Renata Urbanovič,
Geografijos mokytoja