Tarptautinės programos ,,Gifted“ atidarymo šventė

„Gifted“ – tarptautinė programa, skirta gabiems vaikams ugdyti. Šiais metais 11 Nemenčinės Gedimino gimnazijos gabiausių mokinių dalyvavo tarptautinės programos „Gifted“ vykdomoje atrankoje ir yra pakviesti mokytis programoje 2021-2022 mokslo metais. Rugsėjo 16 dieną įvyko antrojo Lietuvoje gabių vaikų ugdymo centro atidarymas, o užsiėmimai su mokytojais bei dėstytojais prasidės nuo spalio 3 d.

„Gifted“ programoje  mokiniai ugdys  STEAM (biologijos, fizikos, chemijos, matematikos, informatikos), meno, literatūros, teisės, verslo, filosofijos, verslumo ir kitus gebėjimus bei tobulins atkaklumo, kūrybingumo, kritinio mąstymo, analitinius ir komunikacinius įgūdžius. Mokymus vykdo Vytauto Didžiojo universitetas kartu su Izraelio įmone „IP Capital“ ir tarptautiniu mastu pripažintu Rišono Leziono Ron Vardi mokymo centru. 

Linkime savo gabiesiems, išskirtiniams vaikams bei jaunuoliams naujų atradimų ir nenuilstančio siekio augti!

Daugiau informacijos: https://gifted.vdu.lt/

 https://www.lrytas.lt/tevams/vaikai/2021/09/20/news/antrasis-gabiu-vaiku-ugdymo-centras-sostines-talentams-20814699

 

Jurga Stankevičienė,
Nemenčinės Gedimino gimnazijos
direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Paskutinis atnaujinimas 2021 21 rugsėjo – Nemenčinės Gedimino gimnazija