Pasidalijimas patirtimi tarptautiniame projekte

Rugsėjo mėnesį startavo Nemenčinės Gedimino gimnazijoje vykdomas Erasmus+ projektas „Projekt Schule – Beruf“ (,,Mokykla – karjera“). Šio projekto partnerių (Vokietijos, Slovėnijos, Lietuvos) susitikimas bei bendri apmokymų renginiai įvyko rugsėjo 12 – 15 dienomis Vokietijoje, Hanoveryje. Į mokymus vyko projektą koordinuojanti anglų bei vokiečių kalbų mokytoja Ana Radvilienė ir matematikos mokytoja Loreta Janušaitienė.  Apmokymų metu partnerės-šalys pasidalino patirtimi ir kartu išbandė virtualius įrankius ir programėles, kurias galės naudoti organizuojant virtualius arba realius mobilumus ir veiklas, susijusias su karjeros planavimu. 

Ana Radvilenė,
Nemenčinės  Gedimino  gimnazijos
užsienio kalbų mokytoja

„Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai. Šis kūrinys atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.“

Paskutinis atnaujinimas 2021 23 rugsėjo – Nemenčinės Gedimino gimnazija