VASAROS DIENOS STOVYKLA „VASARĄ SMAGU“ NEMENČINĖS GEDIMINO GIMNAZIJOJE

Nemenčinės Gedimino gimnazijoje birželio 17 – 23 dienomis vyko dienos stovykla „VASARĄ SMAGU“. Šiais metais stovykloje dalyvavo trisdešimt 1 – 4 klasių mokinių, kurie buvo suskirstyti į dvi grupes po 15 vaikų. Laimingi vaikai aktyviai leido laiką mokyklos kieme, žaidė sportinius žaidimus, šoko, piešė, tapė ir daug bendravo. Vaikai dalyvavo smagiuose tyrinėtojų eksperimentų užsiėmimuose, ištyrė mišką ir jo aplinką. Pažintinio piešimo užsiėmimo „Gyvūnų pėdos“ metu mokiniai susipažino su gyvūnų pėdsakais. Mokiniai vyko į tris edukacines išvykas: Dukštos „Karmazinų pažintinį pėsčiųjų taką“, Ignalinos rajoną „Paukščių kaimą“,  MO muziejų. Muziejuje vaikai aplankė ekspozicijas, dalyvavo edukacijoje „Emocinio intelekto lavinimas. Kaip atrodo jausmas?“. Tapybos ant šilko užsiėmimo metu, mokyklos kieme, vaikai atliko savo kūrybinius darbus ant šilko audinio. Šie kūrybiniai darbai liko atminimui vaikams, kaip dovana nuo stovyklos vadovės. Buvo smagu gyvai bendrauti, būti drauge su vaikais ir stovykloje dirbančiais mokytojais!

Gražios ir smagios vasaros!

Stovyklos vadovė: socialinė pedagogė metodininkė ir dailės mokytoja Natalija Kriaučiūnienė

Paskutinis atnaujinimas 2021 6 liepos – Nemenčinės Gedimino gimnazija