Šokti galima mokytis ir nuotoliniu būdu

Šokti norintys Nemenčinės Gedimino gimnazijos pradinukai dalyvavo nuotoliniame susitikime su pramoginių šokių kolektyvu „Step dance“. Užsiėmimo metu mokiniai sužinojo apie sveikos gyvensenos ir fizinio aktyvumo būtinybę karantino metu. Susipažino su meninės saviraiškos galimybėmis, pramoginių šokių trenerio bei šokėjo profesija. Mokiniai pasimokė šokti linksmą šokį ir pamatė, kaip šoka „Step dance“ studijoje besitreniruojantys mokiniai. Dauguma jų lanko mūsų gimnaziją.

Užsiėmimus vedė pramoginių šokių studijos „Step dance“, vykdančios savo veiklą Nemenčinės mieste, trenerė ir tarptautinės kategorijos licenciją turinti teisėja Eglė Razgūnaitė-Žulpienė.

Renginį organizavo pradinio ugdymo mokytoja Diana Želichovskienė

Paskutinis atnaujinimas 2021 1 balandžio – Nemenčinės Gedimino gimnazija