KOVAS – SĄMONINGUMO DIDINIMO MĖNUO

Kovo mėnesį visos ugdymo įstaigos buvo raginamos dalyvauti Sąmoningumo didinimo mėnesio BE PATYČIŲ veiklose.

Nemenčinės Gedimino gimnazijoje šis mėnuo paminėtas įvairiai:1-9 klasėse vyko sąmoningumo didinimo klasės valandėlės, filmų peržiūros, aptarimai, sprendžiami interaktyvūs testai apie patyčias, draugystę, kuriami plakatai, piešiniai, frazės, skatinančios sąmoningą ir draugišką elgesį.

Socialinė pedagogė N. Kriaučiūnienė organizavo gimnazijos 5-tų klasių mokinių konkursą „Praleidžiu progą pasityčioti!“. Užduotis buvo sukurti frazę ir/ar paveikslėlį, kuriuo parodytum ar įvardintum, kas tau padeda susilaikyti nuo patyčių ir išvengti kitą skaudinančio ar žeminančio elgesio.  Trys geriausi Anabelės Vright, Elzės Česnaitytės ir Sofijos Pivovaraitės darbai dalyvavo „Vaikų linijos“ kampanijos BE PATYČIŲ organizuojamame konkurse ir gavo pažymėjimus. 1-4 klasėse socialinė pedagogė organizavo pamoką „Visi mes esame draugai“. Pamokos metu vaikai atliko kūrybinę užduotį, skatinančią draugiškai bendrauti su visais aplinkiniais, kurti saugią ir gerą aplinką.

Visas gimnazijoje vykusias veiklas apibendrina vaizdo medžiaga

Socialinė pedagogė metodininkė Natalija Kriaučiūnienė

Paskutinis atnaujinimas 2021 1 balandžio – Nemenčinės Gedimino gimnazija