Nuotoliniu būdu galima daug pasiekti

Tinkamas  šiuolaikinių informacinių  technologijų valdymas  tampa galingu įrankiu, padedančiu ugdyti mokinių kūrybingumą, iniciatyvą, pasitikėjimą. Nemenčinės Gedimino gimnazijos 8 klasės mokiniai ugdomi pagal integruotą IT kursą, kurio metu dirba su Micro:bit ir Arduino programavimo įrankiais. Šiomis programavimo priemonėmis mokykla buvo aprūpinta pagal programas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ ir „Kompiuteriukų ralis 2020“. Nuotolinis ugdymas netrukdo kūrybingai konstruoti, programuoti ir kurti savo naujus projektus. Mokinių darbai persikėlė į tinkercard platformą.

Nemenčinės Gedimino gimnazijos 8 klasės mokinys Kristupas Bulakas dalyvavo kompiuteriukų fondo organizuotame Respublikinio kūrybinio programavimo ir techninės kūrybos konkurse „Žiema su micro:bit“.  Respublikoje 7-8 klasių grupėje Kristupas laimėjo pirmą vietą. Mokinys sukūrė sniego valytuvą, kuris užprogramuotas judėti ir šviesti mirksinčiais žibintais. Kūrybinį darbą galima pažiūrėti https://www.youtube.com/watch?v=LjTyoLxk1ZM

Mokinį konkursui ruošė IT mokytojos Svetlana Sčastnaja ir Jolita Puncevičienė.                                                                                  Informacinių technologijų mokytoja Svetlana Sčastnaja

Paskutinis atnaujinimas 2021 1 balandžio – Nemenčinės Gedimino gimnazija