Respublikinis piešinių konkursas „Internetas!“

Internetas vaikams – vieta, kur jie gali susirasti draugų, pramogauti, mokytis, tobulėti. Tačiau internetas vaikams siūlo ne tik galimybių, bet ir įtraukia į pavojingas veiklas. Siekdami atskleisti moksleivių įsivaizdavimą, kas yra internetas, kokias emocijas jis kelia, su kuo asocijuojasi, koks jis yra, Nacionalinė švietimo agentūra ir portalas www.draugiskasinternetas.lt kvietė Lietuvos moksleivius dalyvauti kūrybiniame piešinių konkurse „Internetas!“.

 Norime pasidžiaugti, jog respublikiniam konkursui išsiųsti Nemenčinės Gedimino gimnazijos mokinių darbai neliko nepastebėti –  6a klasės mokinės Anastasijos Kerul, 6b klasės mokinių  Vilijos Šveikauskaitės, Deivido Žylio ir 8b klasės mokinės Adelės Damulytės kurti piešiniai buvo įvertinti diplomais. Konkursui mokinius ruošė dailės mokytoja D. Blažytė-Vanagienė. Konkursą koordinavo informacinių technologijų mokytoja Svetlana Sčastnaja.

Dailės mokytoja D. Blažytė-Vanagienė

 

Paskutinis atnaujinimas 2020 19 gruodžio – Nemenčinės Gedimino gimnazija