TARPTAUTINĖ DAILĖS IR MENINIŲ DIRBINIŲ PARODA – KONKURSAS „SPARNAI. NUO VĖJO MALŪNŲ, IKI…“

Šiaulių ,,Dermės“ mokykla lapkričio  9 – 30 d. organizavo tarptautinę dailės ir meninių dirbinių parodą – konkursą ,,Sparnai. Nuo vėjo malūnų, iki…“ . Pagrindinis konkurso tikslas buvo skatinti respublikos ir užsienio šalių  ugdymo įstaigų bendradarbiavimą, ugdant vaikų kūrybiškumą, populiarinant jų kūrybą, suteikiant mokiniams ir mokytojams galimybę dalyvauti kūrybiniame dialoge, keistis kūrybinėmis idėjomis. Konkursui buvo pateikta per 180 piešinių bei meninių dirbinių.

Norime pasidžiaugti, kad tarp geriausių meninių piešinių pateko Nemenčinės Gedimino gimnazijos IIbG klasės mokinės Gintarės Stankevičiūtės kurtas darbas ir užėmė III vietą.  Konkursui mokinę paruošė dailės mokytoja D. Blažytė-Vanagienė.

Paskutinis atnaujinimas 2020 19 gruodžio – Nemenčinės Gedimino gimnazija