Stovykla „Tapyba ant šilko“

Nemenčinės Gedimino gimnazijos 7 klasių mokiniai lapkričio pabaigoje dalyvavo stovykloje „Tapyba ant šilko“. Stovyklos dalyviai sužinojo, kad tapyba ant šilko,  kaip meno rūšis, atsirado  Indijoje II a., vėliau paplito Mongolijoje, Kinijoje, Japonijoje ir kitur. Ant šilko buvo rašomi metraščiai, dinastijų istorijos, įamžinami šalies įvykiai. Tapydamas ant šilko žmogus atranda savyje naujų idėjų, išreiškia save. Septintokai turėjo galimybę atrasti naują meno sritį, išbandyti piešimo ant šilko technikas, pavaizduoti savo mokyklos istoriją. Dirbdami komandoje moksleiviai kūrė eskizus, perkėlė juos ant šilko audinio specialiu kontūru, kūrybingai nuspalvino šilką specialiais dažais. Mokiniai buvo susidomėję, todėl dirbo labai susikaupę, kruopščiai tapė ant plonyčio šilko audinio, pajuto kūrybinį įkvėpimą, išbandė savo galimybes. Stovyklos užsiėmimai pažadino norą tobulinti savo piešimo bei tapymo įgūdžius, o sukurti darbai papuošė gimnazijos aktų salės sceną.

NVŠ programa finansuota vadovaujantis Vaikų vasaros stovyklų ir kitų neformaliojo vaikų švietimo veiklų finansavimo tvarkos aprašu.

Stovyklos vadovė dailės mokytoja ir socialinė pedagogė metodininkė
Natalija Kriaučiūnienė

Paskutinis atnaujinimas 2020 15 gruodžio – Nemenčinės Gedimino gimnazija