Nemenčinės Gedimino gimnazijos NVŠ projektas „Labas, ką skaitai ?“

Tradicinį skaitymo vakarą Nemenčinės Gedimino gimnazijoje pakeitė 5-7 klasių projektas „Labas, ką skaitai?“. Pirmiausia penktokai bei šeštokai dalyvavo lėlių teatro edukacijoje, domėjosi viena visų laikų įdomiausių lietuvių istorijų – karaliaus Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės meilės istorija. Mokiniai patys pasigamino lėles, kūrė pasakojimą ir vaidino – taip augindami kūrybiškumo sparnus. Septintokai domėjosi lietuvių kalbos istorija Lituanistikos muziejuje, knygos ir Vilniaus senamiesčio istorija įtraukė kitą septintą klasę – jie lankėsi atnaujintoje Vilniaus miesto Adomo Mickevičiaus bibliotekoje. Projekto kulminacija – skaitymų popietė. Mokiniai dalijosi savo skaitymo patirtimis, skaitė savo mėgstamų knygų ištraukas. Popietė nestokojo juoko ir žaidimų – juk knygų pasaulis toks įdomus! Didžiausias džiaugsmas kilo vartant naujai įsigytas knygas – mokyklos biblioteka pasipildė daugybe knygų, skirtų paaugliams. Linkime sau ir kitiems nepaprastų skaitymo nuotykių!

NVŠ programa finansuota vadovaujantis Vaikų vasaros stovyklų ir kitų neformaliojo vaikų švietimo veiklų finansavimo tvarkos aprašu.

Projekto vadovės: Danuta Petrauskienė,
Inga Sevrukienė ir Simona Diržinauskaitė