„eTwinning“ nacionaliniai apdovanojimai 2024

Mokslo metų pradžią vainikavo iškilminga šventė – „eTwinning nacionaliniai apdovanojimai 2024“, kuri vyko Vilniuje, Pirklių klube. Šiemet buvo pateiktos net 423 projektų paraiškos. Į šį renginį buvo pakviesta 180 dalyvių iš 370-ies  projektų, pelniusių Nacionalinio kokybės ženklelio (NKŽ) apdovanojimus. Renginio metu dalyviams buvo įteikti nacionaliniai kokybės ženkleliai, „eTwinning mokykla“ ženkleliai ir paskelbti nacionalinio konkurso nugalėtojai.

Vilniaus r.  Nemenčinės Gedimino gimnazijos fizikos mokytojos L. Tarvydienė ir J. Puncevičienė  buvo pakviestos į šį renginį ir gavo net du apdovanojimus:   programos „eTwinning“ projektas „Nauja karta protėvių pėdsakais -1“ pelnė nacionalinio kokybės  ženklelio apdovanojimą ir tapome ,,eTwinning Mokykla 2024- 2025“. Šiemet tik 11-ai ugdymo įstaigų  Lietuvoje pavyko pelnyti   „eTwinning mokykla 2024-2025“ ženklelius. Todėl net du kartus teko pabūti scenoje!

Paskutinis atnaujinimas 2024 10 rugsėjo – Nemenčinės Gedimino gimnazija